Letecká škola Adam - Nymburk

Krásné vánoční svátky a samé příjemné letecké chvíle. V roce 2017 přeje Letecká škola Adam. XXVI slet letadel na letišti Nymburk - 4.6.2016. Letošní dvacátý šestý slet letadel na letišti v Nymburce se uskutečnil tradičně v sobotu, ale opět až v červnu 4.6.2016. Počasí bylo nádherné. Zúčastnila se i naše letecká škola. Prohlédněte si několik fotek z dopoledního programu. Pohodové létání, mnoho krásných a příjemných leteckých zážitků v roce 2016 přeje Letecká škola ADAM. Poslední březnovou sobotu je naplán.

OVERVIEW

The domain leteckaskola.cz presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have parsed twenty pages within the web site leteckaskola.cz and found six websites interfacing with leteckaskola.cz.

LETECKASKOLA.CZ TRAFFIC

The domain leteckaskola.cz is seeing variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for leteckaskola.cz

Traffic ranking (by month) for leteckaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for leteckaskola.cz

MAGAZÍN LETIŠTĚ ČESKÉ REPUBLIKY

Pokud zadáte více položek, bude výsledek přesnější. S Blue Air to v Brně nevyšlo. Neděle zmrtvýchvstání, Hod Boží velikonoční.

Letiště Nymburk

Od 30března 2017 komunikujeme na kanálu 123. To ovšem v našem pojetí znamená, že jsou zde vítáni všichni slušní piloti se svými létajícími stroji! Přistávací poplatky se nevybírají! .

Katalog pohov.cz - tříděný katalog odkazů, firem a informačních zdrojů českého internetu

Tříděný katalog odkazů, firem a informačních zdrojů českého internetu. Náhradní díly, autosoučástky a autodoplnky. Hypoteční úvěry a stavební spoření. Studijní materiály a vzdělávací pomůcky.

WHAT DOES LETECKASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of leteckaskola.cz Mobile Screenshot of leteckaskola.cz Tablet Screenshot of leteckaskola.cz

LETECKASKOLA.CZ SERVER

I found that a lone root page on leteckaskola.cz took one thousand four hundred and sixty-two milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider leteckaskola.cz not secure.
87.236.198.28

SERVER SOFTWARE

We observed that leteckaskola.cz is employing the Apache/2.2.17 (Fedora) operating system.

Letecká škola Adam - Nymburk

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following in the site, "Krásné vánoční svátky a samé příjemné letecké chvíle." I analyzed that the web site also stated " V roce 2017 přeje Letecká škola Adam." They also stated " XXVI slet letadel na letišti Nymburk - 4. Letošní dvacátý šestý slet letadel na letišti v Nymburce se uskutečnil tradičně v sobotu, ale opět až v červnu 4. Zúčastnila se i naše letecká škola. Prohlédněte si několik fotek z dopoledního programu. Pohodové létání, mnoho krásných a příjemných leteckých zážitků v roce 2016 přeje Letecká škola ADAM. Poslední březnovou sobotu je naplán."

SEE OTHER BUSINESSES

Letecká Škola ATO SK.11 - FUTURE FLY

Zoznám všetkých našich lietadiel, ktoré sú Vám dostupne.

Letecké společnosti - podrobný přehled leteckých společností - LeteckáSpolečnost.cz

Rychlý přehled o letecké dopravě z České republiky. I když je možné odlétat pouze z jednoho letiště, vždy si můžete vybrat vhodnou leteckou společnost, pokud na daném letišti má zastoupení. Pokud preferujete pěkné letušky z jedné společnosti, výborná jídla jiné společnosti a nebo nedáte dopustit na ceny záleží jenom na Vás. A rádi je publikujeme na stránkách. Základní rozdělení můžeme posuzovat podle osobní nebo nákladní. Díky dohodám mezi jednotlivými zeměmi je možné, aby existoval i mezinárodní letecký.

Letadla a létání

Vítejte na webových stránkách, které vám nabídnou pohled na leteckou dopravu. Chystáte se na dovolenou a nemůžete se rozhodnou, které letecké společnosti. Podívejte se na náš přehled. Rádi vám doporučíme i konkrétní letecké zájezdy. Letadla nepřeváží pouze pasažéry, ale i poštu. Rádi by jste nahlédky do leteckého koridoru. S námi nic není problém. Letecké katastrofy katastrofy jsou neodmyslitelnou součastí, tohot.

Letecké muzeum Olomouc

Známe pravdu o MOKRÉM ORGASMU! Můžete ho dosáhnout i vy? Tajemství krásné pleti odhaleno! Co si žádá pleť po dvacítce? Staň se naším fanouškem na facebooku. Nové exponáty v muzeu a videopozvánka. Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Na Youtube najdete naši videopozvánku na sobotní akci.

Letecké muzeum Koněšín

Vítejte v Leteckém muzeu Koněšín. Staňte se našimi fanoušky na facebooku. A sledujte novinky, informace o akcích, nebo třeba fotografie z převozu prototypu L-610M. Sledujte zajímavosti a podrobnosti na Facebooku muzea.